o mně

mensi

Ahoj, jmenuji se Jonáš, a jak už jste nejspíš zjistili, jsem svatební fotograf. 

Svatební fotografie jsou pro mě víc než jen zábava – jsou to příběhy, které budou trvat celý život. Snažím se zachytit každý zvláštní okamžik a emoci, abyste se při prohlížení fotografií mohli vrátit zpět do svého dne.

Kromě fotografování se věnuji i tomu, abych byl skvělým společníkem během vašeho dne. Uvolňuji vaše napětí a pomáhám vám si celou zkušenost příjemně a uvolněně užít. Chápu, že nejste zvyklí stát před objektivem. Chci, aby vám bylo dobře a nedělali jste si starosti, jak právě teď vypadáte. Proto se snažím s vámi navázat osobnější vztah, abych vám mohl poradit a podpořit vás v každém okamžiku.

Moji klienti mi říkají, že jsem přátelský a vtipný.  Co vám ale mohu slíbit je, že se snažím vytvořit uvolněnou a pozitivní atmosféru na každé svatbě, na které pracuji. Věřím, že dobrá nálada a úsměv jsou nezbytné k tomu, aby se každý cítil příjemně a aby se fotky povedly.

Takže pokud hledáte svatebního fotografa, který je nejenom skvělým profesionálem, ale také přátelským společníkem na vaší svatbě, neváhejte mě kontaktovat!