mensi

V přirozenosti je krása

Fotografie, která promlouvá, je plná autentičnosti. Protože právě v ní leží skutečná krása.

  • Jakmile se přirozeně smějeme,
  • když prožíváme skutečné emoce,
  • pokud jsme uvolnění a ve své kůži,
  • můžeme zářit nejen pro lidi kolem, ale i ve fotografických vzpomínkách. 

Jaký mám přístup

Tereza a Michal 11.6.2022 348

Mojí vášní je svatební reportáž. Rád procházím po svatbě a zachycuji skutečné momenty a příběhy. Protože právě v nich vidím největší sílu a skutečnou vzpomínku. 

Pryč s umělými úsměvy. Pojďme si fotografii užít jako přirozený proces plný uvolnění. 

Nebudu zastavovat vaši svatbu, protože si myslím, že jste na špatném místě. Naopak. Z každého okamžiku vytěžím maximum nebo se o to vždy pokusím s maximálním usílím. 

Portrétní svatební focení vnímám jako zážitek pro vás dva. Vím, že nejste zvyklí stát před objektivem, a tak vám pomůžu se uvolnit. Budete tak v přirozené interakci a právě v tento moment, nejen že vytvoříme skvělé fotografie, ale pro vás to bude nezapomenutelný okamžik celého dne. 

Pár zákulisních drbů o mně

RK 273

Jsem otcem malého syna, kterého vychováváme s respektem. 

Dlouhodobě se zajímám o účinky meditací a všímavosti. Absolvoval jsem 8 týdenní kurz mindfulness, byl jsem měsíc v buddhistickém centru. Avšak někdy jsem víc teoretik než praktik.

Několik let jsem cestoval po světě. Pracoval jsem třeba na Novém Zélandu či Austrálii. Po prvním dni v Austrálii jako umyvač nádobí jsem řekl, že už tam nikdy nepůjdu. Zůstal jsem půl roku a nadobí od té doby neumývám.

Doma mám desítky fotografických knih, pod kterými praská knihovna. 

Má žena je mým největším kritikem a je pro mě nejobtížnějším objektem pro focení, protože má vždy spoustu poznámek. I přes to ji pravidelně fotím pro její projekt jogarama.cz

Jestli cítite, že jsem přesně ten, kterého chcete mít na svatbě, neváhejte mě kontaktovat. Třeba budeme mít štěstí a potkáme se.