O nás​

Proč jsem nazval tuto sekci o nás a ne jen o mně…

Fotografický proces cítím jako interakci mezi mnou a Vámi. Do fotky se promítají Vaše emoce, naladění a touhy. Z druhé strany se do ní vtisknu také já. Tento otisk fotografa je důležitý. Díky němu vnímáme některé fotky jako uhrančivé, zatímco jiné jsou jako hezké obrázky, na které po chvilce zapomeneme. Představte si pohled na starou fotografii. Cítíte její kouzlo. Jakoby Vám postavy na ní zobrazené měly začít vyprávět svůj příběh. Pojďme společně vypovědět o zážitcích, ať i další generace s Vámi prožívá nezapomenutelné chvíle Vašeho života. Pojďme spolu tvořit něco víc.

Můj příběh:
Děda byl vášnivým fotografem (pod slovem vášnivý hledejte skříně plné fotografií a fotoknih). Jeho láska k fotografii se přenesla i na mého otce, který však zůstal u rekreačního focení. Děda vycítil, kdy je čas přilákat mě ke kouzlu světel a před mnoha lety mi dal můj první fotoaparát. Zamiloval jsem se, a tak jsme následné návštěvy trávili diskuzí o fotkách (manželka nebyla moc nadšená). Po jeho smrti jsem zdědil mnoho fototechniky. Do dnešních dní si držím dva krásné filmové fotoaparáty.

A teď zpátky k Vám:
Pokud chcete z fotek cítit přirozenost, ozvěte se, rád Vás poznám.
Pokud byste se rádi setkali nad šálkem dobré kávy nebo čaje a pobavili se o fotografii, ozvěte se, rád se nechám inspirovat.
Pokud byste rádi zabrousili do mé skromné foto knihovny (kolem 80 kousků knih), ozvěte se, rád potkám další zanícené fotoblázny.

Těším se na Vás,

Jonáš